چطور به گلدیکا اعتماد کنیم؟

نشان ملی ثبت samandehi.irنماد اعتماد الکترونیکی
مجوز‌‌ از اتحادیه‌ی کسب‌وکار‌های مجازی و نماد اعتماد الکترونیکی

در سال‌های اخیر با همت اتحادیه‌ی کشوری کسب و کارهای مجازی و تأیید دادستانی کل کشور، ضوابط خاص رسته شغلی سامانه معاملات آنلاین طلای آب شده و مصنوعات طلا و جواهر تدوین و توسط اتاق اصناف ایران تصویب شد که گام مهمی جهت چارچوب‌دهی و ساختارمند کردن فعالیت در این حوزه و ایجاد احساس امنیت و اعتماد به حساب می‌آید. در این راستا گلدیکا از همان ابتدای فعالیت نسبت به دریافت این مجوز از اتحادیه‌ی کشوری کسب و کارهای مجازی اقدام نموده است. علاوه بر این گلدیکا دارای گواهی نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد.

سابقه و جواز کسب طلافروشی

گلدیکا سابقه فعالیت در حوزه فیزیکی را نیز دارد و مجوز دیگری از اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران دریافت کرده است.

تیم شناخته‌شده و عضویت در پارک علم‌وفناوری دانشگاه صنعتی شریف

علاوه بر این سابقه تحصیلی تمامی اعضای تیم گلدیکا در دانشگاه صنعتی شریف، عضویت و استقرار گلدیکا در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و حسن سابقه و شهرت تیم گلدیکا در حوزه فینتک و فضای استارتاپی کشور همگی نشان دهنده اعتبار و رسمیت گلدیکاست.

پشتیبانی همه روزه و تحویل فوری

پشتیبانی گلدیکا همه روزه پاسخ‌گوی سوالات و درخواست‌های شماست. در صورتی که می‌خواهید موجودی طلای خود را دریافت کنید کافی است با پشتیبانی هماهنگ کنید تا نوبت تحویل در همان روز و یا روز کاری بعد برایتان تعیین شود.

همچنین در صورتی که می‌خواهید طلای خود را به صورت حضوری خریداری کنید، این کار با هماهنگی و تعیین نوبت از طریق پشتیبانی گلدیکا امکان‌پذیر است.

ارتباط با پشتیبانی گلدیکا
آدرس دفتر فنی:تهران، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع نوآوری شهید ستاری، طبقه پنجم، واحد ۵۲۳
کلیه‌ی حقوق برای گلدیکا محفوظ است.